Duyurular

Emekli olan personelimize Defterdarlığımızca Teşekkür Belgesi verildi.

Defterdarlığımız Tedarik Bölge Başkanlığı Saymanlık Müdürlüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yapmakta iken emekli olan Lütfiye KELEŞ’e Defterdarlığımızdaki çalışmalarından dolayı Defterdarımız Sayın Fahrettin PALAOĞLU  tarafından teşekkür belgesi verildi. Defterdarlığımız olan personelimiz Lütfiye KELEŞ’e emeklilik hayatında mutluluklar dileriz.

Doğu Anadolu Kariyer Fuarı (DKF 2019)

Erzurum Teknik Üniversitesi’nin (ETÜ) ev sahipliğinde, çevre illerden gelen üniversiteler ile kamu ve özel sektörden birçok katılımcıyla birlikte  8-9 Mart 2019 tarihlerinde Erzurum Recep Tayyip Erdoğan fuar merkezinde Doğu Anadolu Kariyer Fuarı (DKF 2019) düzenlendi. Fuara Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofis Başkanı Doç.Dr. Salim Atay, İlimiz Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, milletvekilleri ve birçok üniversitenin rektörü katıldı. Fuarda Bakanlığımızca da bir stand açılarak Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında yer alan kariyer unvanlar hakkında katılımcı üniversite öğrencilerine bilgilendirmeler yapıldı.

Emekli olan personelimize Teşekkür Belgesi verildi.

Defterdarlığımız (kapatılan) Karayolları Saymanlık Müdürlüğünde görev yapmakta iken emekli olan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Şahset HAN’a ve Atatürk Üniversitesi Döner Sermaye Saymanlık Müdürlüğünde görev yapmakta iken emekli olan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni İsrafil ÖRS’e Defterdarımız Fahrettin PALAOĞLU tarafından Defterdarlığımızdaki hizmetlerinden dolayı Teşekkür Belgesi verildi. Defterdarlığımız olarak kendilerine bundan sonraki hayatlarında mutluluklar diliyoruz.

Bilgi Güvenliği ve Farkındalık Eğitimleri

Defterdarlığımız Eğitim Salonunda 18 Ekim 2018 tarihinde 2018 yılı İç Kontrol Eylem Planı kapsamında Bilgi Güvenliği Eğitimi, Hizmet İçi Eğitim Planı çerçevesinde ise Farkındalık Eğitimi düzenlendi.